MOLSON Coors
Staropramen
Braník
Ostravar
Stella Artois
Staropramen Cool
Sládkova Limonáda
Carling
Corona
Hoegaarden
Leffe
Velvet

Absolventský speciál aneb Trainee Program

Vaříme pivo, vaříme zážitky, vaříme zkušenosti. A v naší personální varně jsme před osmi lety sestavili recept a uvařili skvělý absolventský speciál. Nazvali jsme ho Trainee Program. Od té doby hledáme vždy od února do května na českých vysokých školách nejtalentovanější a pro nás nejvhodnější absolventy.

Jak se vaří speciál pro absolventy aneb Trainee Program

I dobré pivo potřebuje dostatek času, aby dosáhlo dokonalosti! A proto jsou naši trainees umístěni na jeden rok do talentového tanku, v rámci něhož na sobě po všech stránkách tvrdě pracují. Talentové tanky zapínáme vždy v září.

V pivovaru máme tým velmi schopných lidí, kteří mají dlouholeté zkušenosti a neustále vyhledávají další, inovativní cesty. Nechte se inspirovat a učte se právě od nich. Během první poloviny roku dostanete příležitost setkat se s odborníky ze všech oddělení. Navíc strávíte šest týdnů s obchodními zástupci na trhu a během dvou týdnů pečlivě prozkoumáte útroby a procesy oddělení výroby v obou našich pivovarech. Budete mít ojedinělou příležitost nasát do sebe všechny užitečné informace a pochopíte, jak funguje pivovarnictví.

Abychom zapracovali na vaší kvalitě a dodali vám ten správný pivovarský říz, budeme vás rozvíjet i po osobnostní stránce. Připravili jsme pro vás výběr z našeho školicího menu. Navíc na váš osobní rozvoj bude dohlížet mentor, který bude připraven kdykoliv vám poradit a podat pomocnou ruku.

V druhé polovině roku se zapojíte do činností ve vašem oddělení. Budete spolupracovat na projektech a některé dokonce samostatně povedete. A my se budeme těšit, že nám ukážete to nejlepší, co ve vás je.

Po roce, který strávíte v našem talentovém tanku, se stanete naším pivovarským speciálem. Společně se budeme radit, jak bude vypadat vaše další kariérní dráha v pivovaru, a nabídneme vám pozici, která vám sedne na míru.

Co očekáváme my od vás:

  • že jste absolventem vysoké školy - maximálně rok po škole,
  • že jste pracovali nebo studovali v zahraničí,
  • že umíte výborně anglicky,
  • že si rozumíte s počítačem, především s MS Excel, MS Outlook, MS Word,
  • že jste připraveni budovat si svou kariéru od začátku,
  • že jste otevření, komunikativní a přátelští,
  • že si užíváte práci v týmu a jako tým chcete vyhrávat,
  • že máte chuť vnášet do své práce inovativní nápady.

Proč si vybrat právě náš absolventský speciál?

Absolventský speciál aneb Trainee Program je skvělá příležitost pro čerstvé vysokoškolské absolventy, kteří chtějí pracovat na sobě a své kariéře a navíc působit v oboru, který jim bude každý kamarád závidět. Který Čech by nechtěl spolupracovat na výrobě a prodeji tak tradičního nápoje, jako je právě PIVO? Ale to není všechno, naše společnost nabízí ještě něco navíc. Jsme druhou největší pivovarskou společností v České republice a zakládáme si na přátelském a neformálním pracovním prostředí. Nebojíme se vyslechnout vaše nápady, myšlenky a návrhy na zlepšení, protože my sami přicházíme s originálními inovacemi, jejichž prostřednictvím se stále přibližujeme k naší společné ambici stát se nejinovativnější pivovarskou společností. Věříme, že se budete do práce těšit, protože výroba a prodej piva, to je nejen velká zodpovědnost, ale i zábava. A my svou práci odvádíme s důrazem na kvalitu a s velkým nadšením! Každý den budeme připraveni se s vámi podělit o své rozsáhlé znalosti a zkušenosti, které jsme získali díky své dlouhé historii.

Jak můžete ochutnat absolventský speciál?

V duchu hesla „kdo je připraven, není zaskočen” začínáme už v únoru pracovat na tom, aby byl výsledek našeho absolventského speciálu opravdu kvalitní. A stejně jako kvalitu piva ovlivňují suroviny, ze kterých se pivo vaří, tak i kvalita našeho absolventského speciálu aneb Trainee Programu je založena na kvalitě uchazečů. Proto si své nové kolegy, stejně jako suroviny do piva, vybíráme opravdu důkladně. Náš nový kolega musí úspěšně absolvovat pětikolové výběrové řízení, které se skládá z telefonického pohovoru, on-line testů, Assessment Centre, video a panelového pohovoru.

Pokud vás zaujal náš absolventský speciál aneb Trainee Program a máte pocit, že jsme společností, kde chcete budovat svou kariéru, mrkněte v období února až března na naše webové stránky www.pivovary-staropramen.cz do sekce Kariéra - Volné pozice. Více informací o tom, jak se do programu přihlásit, můžete najít od února do března také v prostorách vybraných pražských ekonomických a technických vysokých škol.  

Související články


Volné pozice


Podívejte se na nabízené volné pozice.

Společenská odpovědnost


Společnost Pivovary Staropramen působí na českém trhu již 145 let a jako úspěšný potravinářský výrobce cítí zodpovědnost a závazek vůči svému okolí.

Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím cookies pro váš optimální zážitek. Další informace. Souhlasím