MOLSON Coors
Staropramen
Braník
Ostravar
Stella Artois
Staropramen Cool
Sládkova Limonáda
Carling
Corona
Hoegaarden
Leffe
Velvet

Studentský ležák aneb odborné stáže pro studenty vysokých škol

Zapátrali jsme v naší personální kuchařce a našli skvělý recept i pro studenty vysokých škol. A protože rádi zkoušíme nové věci, rozhodli jsme se jít do něj! Trochu jsme ho vylepšili, přidali netradiční suroviny a nechali pořádně uležet a výsledek je naprosto vynikající. Vznikl studentský ležák, který jsme nazvali odborné stáže a který vaříme každý rok. V naší talentové varně tak ročně připravíme na další profesní dráhu několik šikovných studentů.

Jak se vaří studentský ležák aneb odborné stáže

Máme rádi změny, ale rozhodně takové, které jsou přínosné a užitečné. Proto každý rok vaříme studentský ležák pro jiné oddělení, podle toho, kde bude stážista aktuálně přínosem pro naši společnost. Každý student, který prochází naší talentovou varnou, má tak jistotu, že bude spolupracovat na skutečných projektech, nebo za ně dokonce zodpovídat. Sami dobře víme, že stejně jako v procesu výroby piva nesmíme vynechat žádný krok, protože každý je důležitý pro to, aby finální produkt byl v té nejlepší kvalitě, dbáme i my při rozvoji studentů na to, aby si vyzkoušeli během své praxe co nejvíce činností. Nabízíme vám tedy práci na reálných a zajímavých projektech, ale zároveň od vás budeme očekávat také zapojení do rutinních činností. Víme totiž, že bez těchto zkušeností by z vás nikdy žádný dobrý studentský ležák nebyl!

Spoléháme i na vás a na vaši chuť na sobě pracovat. Přidáváme do našeho studentského ležáku po dobu kvašení speciální surovinu a záleží jen na studentech, jak ji dokážou využít a zpracovat. Této surovině říkáme školení. Každý stážista se u nás může zúčastnit interních školení, která mu umožní zdokonalit se v jednotlivých oblastech, jako jsou například prezentační dovednosti, komunikační dovednosti, organizace času a priorit a mnoho dalších.

Co očekáváme my od vás:

  • že studujete vysokou školu,
  • že se domluvíte anglickým jazykem,
  • že si rozumíte s počítačem, především s MS Excel, MS Outlook, MS Word,
  • že máte chuť učit se nové věci a vnášet do své práce nové nápady,
  • že jste komunikativní a nebojíte se zeptat,
  • že nečekáte, až vám někdo řekne, co máte udělat, ale jednáte proaktivně,
  • že si stojíte za svými názory a nebojíte se je obhájit,
  • že si umíte zorganizovat svou práci a čas,
  • že jste zdravě ambiciózní a chcete na sobě neustále pracovat,
  • že jste otevření a přátelští.

Proč si vybrat právě náš studentský ležák?

Studentský ležák aneb odborné stáže jsou skvělou příležitostí pro studenty, které už nebaví jen vysedávat ve školních lavicích a studentských klubech. Nabízíme vám jedinečnou možnost zjistit, co všechno se musí udělat, abyste si mohli po přednášce s přáteli užít jeden dobře vychlazený kousek, zkrátka zjistíte, jak funguje pivovarnický průmysl, a navíc si od nás odnesete dnes tolik ceněné pracovní zkušenosti.

Ale to není všechno, naše společnost nabízí ještě něco navíc. Jsme druhou největší pivovarskou společností v České republice a zakládáme si na přátelském a neformálním pracovním prostředí. Nebojíme se vyslechnout vaše nápady, myšlenky a návrhy na zlepšení, protože my sami přicházíme s originálními inovacemi, jejichž prostřednictvím se stále přibližujeme k naší společné ambici stát se nejinovativnější pivovarskou společností. Věříme, že se budete do práce těšit, protože výroba a prodej piva, to je nejen velká zodpovědnost, ale i zábava. A my svou práci odvádíme s důrazem na kvalitu a s velkým nadšením! Každý den budeme připraveni se s vámi podělit o své rozsáhlé znalosti a zkušenosti, které jsme získali díky své dlouhé historii.

Jak ochutnat studentský ležák?

Pokud chcete ochutnat náš studentský ležák, mrkněte vždy na jaře (od března do dubna) na naše webové stránky www.pivovary-staropramen.cz do sekce Kariéra - Volné pozice. Pokud studujete v Praze na některé z ekonomických nebo technických vysokých škol, sledujte také nástěnky, plazmové televize, webové stránky a další komunikační kanály. Pak si můžete být jistí, že vám naše studentská pracovní příležitost neuteče, a když projdete výběrovým řízením, budete mít i vy příležitost podívat se do naší talentové varny!

Vykvaste s námi do dokonalosti! :-)

Související články


Volné pozice


Přehled aktuálně otevřených pozic v naší společnosti.

Absolventský speciál


Vaříme pivo, vaříme zážitky, vaříme zkušenosti. A v naší personální varně jsme před osmi lety sestavili recept a uvařili skvělý absolventský speciál. Nazvali jsme ho Trainee Program.

Společenská zodpovědnost


Společnost Pivovary Staropramen působí na českém trhu již 145 let a jako úspěšný potravinářský výrobce cítí zodpovědnost a závazek vůči svému okolí.

Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím cookies pro váš optimální zážitek. Další informace. Souhlasím