MOLSON Coors
Staropramen
Braník
Ostravar
Stella Artois
Staropramen Cool
Sládkova Limonáda
Carling
Corona
Hoegaarden
Leffe
Velvet

Rekordní ostravské Dny, kdy pomáháme aneb Community Days

Ostrava, 9.října 2017 –  Dobrovolnické “Dny, kdy pomáháme aneb Community Days” mají za sebou rekordní účast. V pátek se dobrovolnických dnů v Ostravě zúčastnilo přes 120 zaměstnanců úřadu městského obvodu Moravská Ostrava a Přívoz a ostravského pivovaru a společně vytvořili nový rekord projektu, jehož cílem je přispět ke zvelebení míst v okolí pivovaru Ostravar a městského obvodu, kde pivovar sídlí.

“Díky zapojení zaměstnanců úřadu byly letošní ostravské Dny, kdy pomáháme aneb Community Days největší v historii. Jsme pyšní, že jsme svým zapálením pro dobrou věc motivovali také kolegy z úřadu městského obvodu, ve které sídlí náš pivovar. Společně jsme udělali opravdu kus práce,“ říká Edita Šilhánová, ředitelka právního oddělení a firemních záležitostí společnosti Pivovary Staropramen, která celý projekt před 11 lety iniciovala.  

“Na jeden den v roce vyměníme varnu, spilku nebo stáčírny za smetáky, štětce, hrábě a jdeme zkrášlovat Ostravu,” popisuje projekt vrchní sládek pivovaru Ostravar Roman Richter. “Pro nás je to vítaná změna a určitým způsobem i relax a zábava. Navíc má naše práce velký smysl,” popisuje přednosti Dobrovolnických dnů vrchní sládek.

Od zahájení projektu stihli zaměstnanci Ostravaru zkrášlit blízké okolí pivovaru, sady Milady Horákové, Komenského sady, Bezručův park, Husův park, Indiánské městečko nebo dva Domy zvláštního určení.

“Letos jsme kromě okolí pivovaru upravovali malý park v okolí Železárenské ulice, který bezprostředně souvisí s průmyslovou zónou, a vnitroblok ulice Lechoviczowa, kde je rovněž menší parčík,” uvedl Roman Richter.

K přibližně padesáti zaměstnancům Ostravaru se tentokrát přidalo i několik desítek pracovníků úřadu městského obvodu Moravská Ostrava a Přívoz. „Dobrovolnické dny Ostravaru jsou skvělý nápad. S pivovarem máme výbornou spolupráci a samozřejmě bychom byli rádi, kdyby podobné projekty realizovalo více firem v našem městském obvodu,” řekla starostka městského obvodu Moravská Ostrava a Přívoz Petra Bernfeldová, která v rámci akce Dny, kdy pomáháme aneb Community Days také sama přiložila ruku k dílu.

O projektu Dny, kdy pomáháme aneb Community Days
Cílem projektu Dny, kdy pomáháme aneb Community Days je přispět činností zaměstnanců společnosti Pivovary Staropramen ke zvelebení míst v okolí pivovarů Staropramen a Ostravar. Projekt má za sebou již jedenáct ročníků a přes 10 tisíc odpracovaných dobrovolnických hodin.


Obecné informace
Pivovar Ostravar patří k nejstarším dobře fungujícím podnikům na území města Ostravy. V říjnu uplyne již 120 let od jeho založení. Jeho filosofií je dlouhodobé zaměření se primárně na region, z nějž pochází. Na Ostravsku je doma a rozumí tomuto regionu jako málokdo. Více informací najdete na www.ostravar.cz.

Pro více informací kontaktujte
Pavel Barvík | Manažer komunikace a firemních záležitostí | Pivovary Staropramen s.r.o., Nádražní 84, Praha 5 | T 602 266 815 | pavel.barvik@molsoncoors.com
Martin Procházka | agentura WALKER&LAMBERT | Keltičkova 1906/46, Ostrava T 603 480 824 |recepce@walkerlambert.cz

 


Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím cookies pro váš optimální zážitek. Další informace.